www.Tranohu.ch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.Tranohu.ch

www.TRANOHU.ch
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Vapmirat!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KenZo




Numri i postimeve : 10
Join date : 30/01/2009
Age : 36
Location : Pirok

Vapmirat!! Empty
MesazhTitulli: Vapmirat!!   Vapmirat!! EmptyMon Feb 09, 2009 2:17 pm

Kan qen tuj fluturu me aeroplan 3 Vampira njeri ka qen Amerikan tjetri Gjerman e ky i fundit ka qen Shqiptar...edhe tuj fluturu qashtu 1 kajde edhe Amerikan thot Hej shum unti jam per gjak edhe BaaF zhduket kur kthehet me gjak ka buzet edhe kto e pyesin ku kryve pun bre ku e pive ket gjak..ky ua kthen A e shifni qat dele kta PO e qasaj delje ja kam pi gjakun..tuj nejt edhe pak qashtu kallet Gjermani edhe thot edhe mu mpihet gjak edhe BaaF zhduket edhe ky..kur kthehet me buz e me sy e me faqe e me krejt ngjak edhe kta e pyesin ku pive more kaq shum gjak..ky ua kthen A e shifni qat shkoll kta PO e krejt fmive qatje ua kam pi gjakun...edhe Shqiptar hallakatet krejt edhe thot qka keni ju teper prej meje mos me pi edhe un gjak edhe BaaF zhduket edhe aj...kur kthehet krejt trupin me gjak llom njeri ngjak edhe kta e pyesin Phaaa thojn njeri ku e pive krejt ket gjak edhe ky u thot a pe shifni qat rugen qatje kta PO a pe shifni qat kthesen kta PO ape shifni qat BANDERE kta PO...ky ua kthen EH UN JO!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Piroki.info
 
Vapmirat!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Tranohu.ch :: Argetim Dhe Zbavitje :: Barcoleta-
Kërce tek: